Renderkit (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Inline
pl: Przed polem

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: List type
pl: Typ listy

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Date field
pl: Pole daty

en: List items
pl: Wyświetl elementy

en: Above
pl: Ponad polem

en: Classes
pl: Klasy

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: Formatter
pl: Formater

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Profile type
pl: Typ profilu

en: Additional classes
pl: Dodatkowe klasy

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety

en: List item
pl: Element listy

en: Link to entity
pl: Odnośnik do encji

en: Hide label colon
pl: Ukryj dwukropek w etykiecie
