Renderkit (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Inline
be: Убудаваны

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Hidden
be: Схаваць

en: Date field
be: поле Даты

en: Above
be: Вышэй

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: Image style
be: Стыль выявы
