Renderkit (7.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Inline
hr: U istom redu

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: List type
hr: Tip liste

en: Hidden
hr: Skriveno

en: List items
hr: Popis stavki

en: Above
hr: Iznad

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: Image style
hr: Stil slike
