Renderkit (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: Above
lt: Virš

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Element
lt: Elementas

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Profile type
lt: Profilio tipas

en: Label display
lt: Žymės rodymas
