Renderkit (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: List type
nl: Lijsttype

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Date field
nl: Datumveld

en: List items
nl: Onderdelen weergeven

en: Above
nl: Boven

en: Classes
nl: Klassen

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Profile type
nl: Profieltype

en: Label display
nl: Labelweergave

en: Link to entity
nl: Link naar entiteit

en: Hide label colon
nl: Kolomlabel verbergen
