Renderkit (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Hidden
th: ซ่อน

en: List items
th: รายการเมนูย่อย

en: Above
th: ด้านบน

en: @user's picture
th: รูปภาพของ @user

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
