Renderkit (7.x-1.0-unstable2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Field
cy: Maes

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: List type
cy: Rhestru y math

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Date field
cy: Maes dyddiad

en: Above
cy: Uwchben

en: @user's picture
cy: Darlun @user

en: Image style
cy: Arddull delwedd
