Renderkit (7.x-1.0-unstable2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Original image
eu: Irudi originala

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Date field
eu: Data eremua

en: Above
eu: Gainean

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Label display
eu: Etiketa ikusi
