Renderkit (7.x-1.0-unstable2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Field
ku: خانە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Above
ku: سەرەوە

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
