Renderkit (7.x-1.0-unstable3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Field
da: Felt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Inline
da: Integreret

en: Original image
da: Originalt billede

en: List type
da: Listetype

en: Hidden
da: Skjult

en: Date field
da: Datofelt

en: Above
da: Ovenover

en: Classes
da: Klasser

en: @user's picture
da: @users billede

en: Formatter
da: Formatering

en: Image field
da: Billedfelt

en: Image style
da: Billedformat

en: Profile type
da: Profil type

en: Label display
da: Visning af label

en: Link to entity
da: Link til entity
