Renderkit (7.x-1.0-unstable3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Separator
jv: Watesan

en: Original image
jv: Gambar asli

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: Image field
jv: Field gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar
