Renderkit (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Separator
ar: فاصل

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Hidden
ar: مخفي

en: Show
ar: عرض

en: List items
ar: اعرض عناصر القائمة

en: Above
ar: أعلاه

en: @user's picture
ar: صورة @user

en: Element
ar: عنصر

en: Image style
ar: نمط الصورة
