Renderkit (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Separator
et: Eraldaja

en: Inline
et: Samal real

en: Original image
et: Algne pilt

en: List type
et: Loendi liik

en: Hidden
et: Peidetud

en: Show
et: Näita

en: List items
et: Elementide nimistu

en: Above
et: Üleval

en: Classes
et: Klassid

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Image field
et: Pildi väli

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link to entity
et: Link olemile
