Renderkit (7.x-1.10) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Inline
eo: en linio

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Show
eo: Montru

en: List items
eo: Listeroj

en: Above
eo: Supere

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: Image style
eo: Bilda stilo
