Renderkit (7.x-1.10) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Inline
mr: आतील

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: @user's picture
mr: @userचे चित्र
