Renderkit (7.x-1.10) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Separator
oc: Separador

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Original image
oc: Imatge original

en: List type
oc: Tipe de lista

en: Hidden
oc: Amagat

en: Show
oc: Afichar

en: Date field
oc: Camp data

en: List items
oc: Fa la lista de las entradas de menú.

en: Above
oc: En dessús

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: List item
oc: Listar l'element

en: Link to entity
oc: Ligar a l'entitat
