Renderkit (7.x-1.10) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Inline
sk: V riadku

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Hidden
sk: Skryté

en: Show
sk: Zobraziť

en: Date field
sk: Dátum

en: List items
sk: Zoznam položiek

en: Above
sk: Nad

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania

en: Profile type
sk: Typ profilu

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis
