Renderkit (7.x-1.11) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Inline
bg: В една линия

en: Hidden
bg: Скрит

en: Show
bg: Покажи

en: List items
bg: Списък обекти

en: @user's picture
bg: снимка на @user
