Renderkit (7.x-1.11) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Inline
sl: V vrstici

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: List items
sl: Seznam menijskih elementov

en: @user's picture
sl: Slika za %user
