Renderkit (7.x-1.11) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@
