Renderkit (7.x-1.12) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Original image
hi: मूल छवि

en: List type
hi: सूची प्रकार

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Show
hi: दिखाये

en: Above
hi: ऊपर

en: @user's picture
hi: @user का छायाचित्र

en: Invalid
hi: गलत

en: Image style
hi: छवि शैली
