Renderkit (7.x-1.13) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Show
el: Εμφάνιση

en: List items
el: Λίστα στοιχείων

en: Above
el: Από πάνω

en: @user's picture
el: Εικόνα @user

en: Invalid
el: Μη έγκυρο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
