Renderkit (7.x-1.13) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Separator
gl: Separador

en: Inline
gl: En liña

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Hidden
gl: Oculto

en: Show
gl: Amosar

en: Date field
gl: Campo data

en: List items
gl: Lista de elementos

en: Above
gl: Enriba

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: Formatter
gl: Formateador

en: Element
gl: Elemento

en: Invalid
gl: Non válido.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
