Renderkit (7.x-1.13) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Above
gu: ઉપર

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
