Renderkit (7.x-1.13) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Invalid
kn: ಅಮಾನ್ಯ
