Renderkit (7.x-1.13) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Show
lv: Rādīt

en: List items
lv: Parādīt vienumus

en: Above
lv: Virs

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Element
lv: Elements

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Image style
lv: Attēla stils
