Renderkit (7.x-1.14) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Separator
ca: Separador

en: Inline
ca: En línia

en: Original image
ca: Imatge original

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Hidden
ca: Ocult

en: Show
ca: Mostra

en: Date field
ca: Camp data

en: List items
ca: Llista elements

en: Above
ca: A sobre

en: Tag name
ca: Nom d'etiqueta

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: Formatter
ca: Formatador

en: Invalid
ca: Invàlid

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: Label display
ca: Presentació de l'etiqueta

en: Link to entity
ca: Enllaça a l'entitat
