Renderkit (7.x-1.15) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: default
ast: predefiníu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Show
ast: Amosar
