Renderkit (7.x-1.15) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: default
km: លំនាំដើម

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: List items
km: រាយ​ធាតុ

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Exception
km: ករណី​លើក​លែង

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
