Renderkit (7.x-1.15) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: default
nn: standard

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Hidden
nn: Skjult

en: Above
nn: Over
