Renderkit (7.x-1.16) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
