Renderkit (7.x-1.16) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: default
mn: Үндсэн

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар

en: Exception
mn: Дүрэм бус тохиолдол
