Renderkit (7.x-1.16) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: default
ps: تلواله

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Theme
ps: ویینه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Hidden
ps: پټ

en: Show
ps: ښوول

en: Above
ps: پورته

en: admin theme
ps: پازوال ویینه
