Renderkit (7.x-1.16) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: Hidden
sr: Сакривено
