Renderkit (7.x-1.16) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
