Renderkit (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Separator
he: מפריד

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: List type
he: סוג רשימה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Show
he: הצג

en: Date field
he: שדה תאריך

en: List items
he: פריטי רשימה

en: Above
he: מעל

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: Formatter
he: פורמט

en: Element
he: אלמנט

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Link to entity
he: קישור לישות
