Renderkit (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Separator
ja: セパレーター

en: Inline
ja: インライン

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: List type
ja: リスト形式

en: Hidden
ja: 非表示

en: Show
ja: 表示

en: Date field
ja: 日付フィールド

en: List items
ja: 項目の一覧

en: Above
ja: 上部

en: Classes
ja: クラス

en: @user's picture
ja: ユーザー @user の写真

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Element
ja: 要素

en: Invalid
ja: 不正

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Label display
ja: ラベルの表示位置

en: Link to entity
ja: エンティティへリンク
