Renderkit (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Show
ka: ჩვენება

en: List items
ka: ელემენტების ჩამონათვალი

en: Above
ka: ზემოთ
