Renderkit (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: List type
te: జాబితా రకం

en: Show
te: చూపించు

en: @user's picture
te: @user యొక్క చిత్రం
