Renderkit (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Show
bo: སྟོན

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Profile type
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆའི་རིགས
