Renderkit (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Inline
bs: U liniji

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Above
bs: Iznad

en: Invalid
bs: Nevažeći
