Renderkit (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: List type
ro: Tip listă

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Show
ro: Arată

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: List items
ro: Listă elemente

en: Above
ro: Deasupra

en: Classes
ro: Clase

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Profile type
ro: Tipul profilului

en: Label display
ro: Afişare etichetă

en: List item
ro: Element din listă

en: Link to entity
ro: Legătură către entitate
