Renderkit (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: List type
bn: লিস্ট (তালিকা) জাতীয়

en: Show
bn: দেখাও

en: Above
bn: উপরে

en: @user's picture
bn: @user এর ছবি
