Renderkit (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Separator
is: Skilja

en: Inline
is: Innfellt

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Hidden
is: Falið

en: Show
is: Sýna

en: List items
is: Sýna valmyndahluta

en: Invalid
is: Ógilt
