Renderkit (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Label
my: အညွန်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Show
my: ပြပါ

en: Above
my: အပေါ်
