Renderkit (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर
