Renderkit (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Hidden
cs: Skryté

en: Show
cs: Ukázat

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: List items
cs: Vypsat položky

en: Above
cs: Nad

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování

en: Label display
cs: Zobrazení popisku

en: Link to entity
cs: Odkázat na entitu
