Renderkit (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը
