Renderkit (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: List items
kk: Элементтерді тізімде

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті
