Renderkit (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Inline
sv: Löpande

en: Original image
sv: Originalbild

en: List type
sv: Typ av lista

en: Hidden
sv: Dold

en: Show
sv: Visa

en: Date field
sv: Datumfält

en: List items
sv: Visa alternativ

en: Above
sv: Ovanför

en: Classes
sv: Klasser

en: Tag name
sv: Namn på etikett

en: @user's picture
sv: Bild för @user

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Invalid
sv: Ogiltig

en: Image field
sv: Bildfält

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering

en: Profile type
sv: Profiltyp

en: Label display
sv: Visningsetikett

en: Link to entity
sv: Länk för objekt
